PLAVÁNÍ

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je plavani2-e1597846286252-1024x422.png.

Plavání je již vzhledem k celostátnímu opatření proti COVID-19 pro tento školní rok 2020/2021 zrušeno. Vyúčtování za neodplavané lekce bude ukončeno v lednu 2021. (Z celkového počtu 18 lekcí se uskutečnilo celkem 5.
Částku 3106,- Kč lze vyzvednout u ředitelky MŠ.)
S plaveckou školičkou Vodník budeme nadále spolupracovat a nově se plavání bude konat od září 2021, bude-li to možné.
Podrobnosti a možnosti přihlášení budou uveřejněny v dostatečném předstihu (přelom srpna a září). Počet lekcí a předpokládaná cena by neměla být změněna, tj. 4300,- Kč za 18 lekcí. Platba bude vybírána v hotovosti.
Na základě předběžné přihlášky budou vytvořeny seznamy přijatých dětí na plavání (dle věkového kritéria od nejstarších po nejmladší). Následně budou seznamy přijatých dětí k dispozici v jednotlivých třídách, popř. se bude možno telefonicky domluvit s ředitelkou MŠ: 736 190 341.

Na plavání připravte dětem:

• Baťůžek a v něm: plavky, ručník, koupací čepice, hřeben, cestovní lahev s pitím. (Po lekci mají děti žízeň.)
  • Vše, prosíme, dětem podepište.
  • Na čepici je nutno napsat nesmyvatelnou fixou velkými písmeny jméno dítěte, aby bylo rozeznatelné v bazénu. Koupací čepice označíme v MŠ.
  • Dětem nedávejte: boty do vody a drahé šperky (náušnice, řetízky).
  • Dívkám s dlouhými vlásky, prosíme, v ten den zapleťte cop.
  • Ideální oblečení: jsou podkolenky a zateplené kalhoty, teplá obuv a teplá čepice, rukavice, šála.