PLAVÁNÍ

Prosíme, dejte dětem do baťůžku ROUŠKY. Děkujeme.

KDY: každou středu od 8.50 do 9.35 hodin.
Začínáme již 9. září 2020.
KDE: Plavecký klub  – školička Vodník (Praha 8, Šutka)

Sraz plaváčků před autobusem v 7.20 hodin, autobus od školky odjíždí v 7.30 hodin.

Prosíme, dejte dítěti jen lehkou snídani, svačinu dětem podáme ihned po plavání. S sebou dětem přibalte nápoj, ideálně v lahvičce se savičkou).
Návrat z plavání v cca 11.30 hodin hodin.
Cena: 4300,- za 18 lekcí.
Na základě předběžné přihlášky budou vytvořeny seznamy přijatých dětí na plavání (dle věkového kritéria od nejstarších po nejmladší).
V pátek 4. 9. 2020 od 12.00 hodin budou seznamy přijatých dětí k dispozici v jednotlivých třídách, popř. se lze telefonicky domluvit s ředitelkou MŠ: 736 190 341.

Platba bude vybírána v hotovosti ve třídě Včeliček, a to
v pondělí 7. 9. 2020
ráno od 7.45 do 8 hodin nebo
v  poledne od 11.45 do 12.45 hodin nebo
odpoledne od 15 do 16.45 hodin.
Pozn: Prosíme, mít částku přesně.

Na plavání připravte dětem:

• Baťůžek a v něm: plavky, ručník, koupací čepice, hřeben, cestovní lahev s pitím. (Po lekci mají děti žízeň.)
  • Vše, prosíme, dětem podepište.
  • Na čepici je nutno napsat nesmyvatelnou fixou velkými písmeny jméno dítěte, aby bylo rozeznatelné v bazénu. Koupací čepice označíme v MŠ.
  • Dětem nedávejte: boty do vody a drahé šperky (náušnice, řetízky).
  • Dívkám s dlouhými vlásky, prosíme, v ten den zapleťte cop.
  • Ideální oblečení: jsou podkolenky a zateplené kalhoty, teplá obuv a teplá čepice, rukavice, šála.