5. 3. 2021 Od Eva Bělíková Off

Pro hezčí den: SOUTĚŽ

NEJ fotografie při distanční výuce
Mateřská škola Holubice vyhlašuje soutěž o nejvtipnější, nejoriginálnější či nejhezčí fotografii pořízenou při distanční výuce během měsíce března 2021.

Námět by měl zachytit například tvoření dětí k danému tématu týdne, výtvarnou práci dětí nebo environmentální téma celé rodiny. Fotografie mohou být pořízeny doma nebo venku, třeba při jarní práci na zahrádce.
S názvem, jménem autora a souhlasem ke zveřejnění („Souhlasím se zveřejněním mé fotografie.“) zasílejte od této chvíle pouze jednu fotografii ve formátu pdf na e-mail: soutezfotoms@seznam.cz.
Soutěž je určena pro rodiče a děti naší mateřské školy.
Po znovuotevření školky budou fotografie vyhodnoceny komisí MŠ Holubice a za 1., 2., a 3. místo vítězové obdrží pěkné ceny včetně milých překvapení pro všechny zúčastněné.
Termín vyhlášení vítězů bude včas zveřejněn.

Dále uvítáme i jarní hotové výtvory dětí, které je následně mohou přinést do MŠ v den jejich příchodu po ukončení uzavření škol. V jednotlivých třídách fotografie i výrobky vystavíme.
Vítězné fotografie uveřejníme i na našich webových stránkách.
Těšíme se na všechna vaše díla.

Mgr. Eva Bělíková a celý kolektiv MŠ