29. 5. 2021 Od Eva Bělíková Off

Týden dětí

Stručný přehled akcí v rámci Týdne dětí
Pondělí 31. května – Bubnování na zahradě MŠ – dopoledne (procvičování rytmu, hudební a pohybová výchova). Děti budou rozděleny do skupinek, každé z dětí bude mít zapůjčen bubínek, na který si bude moci pod profesionálním vedením hrát.
Úterý 1. června – Dětský den – v dopoledních hodinách se bude konat karneval, soutěže. Děti mohou do školky přijít ve svých nejoblíbenějších maskách.
Středa 2. června – Divadélko – dopoledne k nám přijede Divadlo Z pytlíčku se svou výchovně vzdělávací pohádkou “Kouzla barev”.
Čtvrtek 3. června – Vědecké laborky. V dopoledních hodinách si děti pod profesionálním pedagogickým vedením vyzkouší být na okamžik malým chemikem.
Pátek 4. června – Výlet do pražské ZOO. V tento den děti přijdou do MŠ nejpozději v 7.15 hodin, po svačince autobus do pražské ZOO odjíždí od školky v 8.00 hodin. Dětem připravte s sebou baťůžek s pitím (nejvhodnější je plastová lahev se savičkou), dále pláštěnku pro případ nepříznivého počasí (deštníčky ne). Strava je pro děti zajištěna (viz Aktuální jídelníček), prosíme, nedávejte dětem žádné sladkosti ani peníze. Pokud se dítěti dělá v autobuse špatně, prosíme, nahlaste to ráno paním učitelkám před odjezdem. Návrat ke školce v cca 15.00 hodin, děti si vyzvedněte u autobusu.
Pevně věříme, že bude hezké počasí a děti si celý týden užijí.