20. 8. 2020 Od MS Holubice Off

CO S SEBOU DO ŠKOLKY

Podepsaný baťůžek: přiměřeně velký (Zůstává celoročně ve školce.)
Bačkory: se světlou podrážkou a s pevnou patou, které si dítě umí samo obout či zapnout. Vhodné jsou i ortopedické sandálky. (Nevhodné jsou boty typu „crocs“, pantofle, tenisky a domácí zvířecí bačkůrky.)
Do tělocvičny: cvičky (typu „Jarmilky“) nebo sálové tenisky.
Oblečení:
Do třídy: tričko, legíny, tepláky, sukně (ne dlouhé). Vše pohodlné, praktické a pro dítě zvládnutelné.
Na zahradu: venkovní tepláky (určitě se ušpiní), triko, mikinu, bundu, čepici, šálu, rukavice apod. (dle počasí), sportovní boty, sandály, nepromokavé boty (holínky), pláštěnku pro případ deště (ne deštník). I když prší, občas chodíme na zahradu školy nebo na krátké procházky.
Na odpočinek po obědě: Pyžamo, které vždy v pátek děti odnášejí domů, a v pondělí nosí čisté.
Náhradní oblečení: Spodní prádlo, tričko, tepláky, ponožky (Zůstává celoročně v kapsáři nebo skříňce v šatně MŠ. Vložte je do igelitové tašky. Dle potřeby se obměňuje, zpravidla 1x týdně).
Oblečení do tělocvičny: tričko, tepláčky, ponožky (do igelitové tašky, čisté prosíme dodat vždy v pondělí ráno – s pyžamem)
VEŠKERÉ OBLEČENÍ DO ŠKOLKY PROSÍME PODEPISUJTE
Pro zdraví: Čistý zubní kartáček (během školního roku se bude měnit). Dále hřeben či kartáč na vlasy s dírkou na pověšení.
Další potřeby (dle aktuálních informací p. učitelek): 2 balíky (po 10 ks) papírových kapesníků, mohou být i tzv. „tahací“. Dále 2 balíky papírových ubrousků, 1 balíček vlhčených ubrousků, 8 ks rolí toaletního papíru, 2 zubní pasty, 2 tekutá mýdla s pumpičkou. Tyto potřeby není potřeba podepisovat.
Dále penál vybavený pastelkami, tužkou, gumou (podobně jako do 1. třídy ZŠ). Pracovní sešity zajistí MŠ.

Budou-li mít zákonní zástupci možnost poskytnout dětem nějaké pomůcky (např. papír, pastelky, hračky), rádi je uvítáme. Je vhodné se předem domluvit s učitelkami.
Děkujeme za pochopení.